Dagelijks bestuur

Voorzitter: Marc de Brouwer
Secretaris: Jeroen Akkerdaas
Penningmeester: Arno de Block

Algemeen bestuur

Patricia Walrave (Kantine)
Kees van Dijk (Infrastructuur)
Frank Adegeest (Veiligheid)
Quintin Temmerman (Website / Vuurwapens)
Dylan Klokgieter (Website / Aspirantenbegeleiding)

 

Wedstrijden & Vrijwilligers:

VTC Dynamisch
Quintin Temmerman
Davy Nielen
Dylan Klokgieter

VTC Klapschijf en Duel
René de Visser (Wedstrijd commissaris)
William Burm

VTC-KKG:
T. Andriessen (Wedstrijdcommissaris)
W. Lauwers
J. de CreaneVTC-HW:
W. Lauwers (Wedstrijdcommissaris)
J. de Craene

VTC-Kleiduiven:
W. Crosiers

 

 

Realisatie door Q.Temmerman | Hosting door Madalco Media | All Rights Reserved.2024.

We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, socialemediafuncties te bieden en ons verkeer te analyseren. View more
Cookies settings
Akkoord
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
KNSA-MODEL
PRIVACYVERKLARING VOOR SCHIETSPORTVERENIGINGEN
Dit is de privacyverklaring van SV de Schutterij, gevestigd in Clinge en ingeschreven in het handelsregister van de Kamer van Koophandel onder nummer 40302004  (hierna: ‘de Vereniging’). Deze privacyverklaring omschrijft welke persoonsgegevens de Vereniging mogelijk verwerkt en voor welke doeleinden deze persoonsgegevens worden gebruikt wanneer personen de verenigingswebsite bezoeken of gebruiken.
1. GEBRUIK VAN PERSOONSGEGEVENS
1.1 DE VERENIGING VERWERKT (MOGELIJK) DE VOLGENDE PERSOONSGEGEVENS VAN U INDIEN U:
a. zich inschrijft voor een evenement, een wedstrijd, een opleiding of een andere activiteit die de Vereniging aanbiedt; b.een aankoop doet bij de Vereniging; c. zich aanmeldt voor een nieuwsbrief van de Vereniging; d. een formulier invult voor enige verenigingsdienst of -informatieverstrekking of een formulier invult waarin u verzoekt contact met de Vereniging op te nemen.
1.2 DE VERENIGING VERZAMELT (MOGELIJK) DE VOLGENDE GEGEVENS:
a. naam; b. voornaam; c. adres; d. e-mailadres; e. telefoonnummer; f. leeftijd; g. geslacht; h. functie; i. bankrekeningnummer.
1.3 DE VERENIGING KAN DEZE GEGEVENS GEBRUIKEN OM:
a. verzoeken van u in behandeling te nemen; b. u in te schrijven voor deelname aan een opleiding, wedstrijd, evenement of een andere activiteit van c.q. namens de Vereniging; c. de dienstverlening aan u te verbeteren; d. de website van de Vereniging te optimaliseren; e. contact met u op te nemen of te onderhouden; f. een aanvraag voor een dienst van de Vereniging aan u in behandeling te nemen.
2. INFORMATIE WIJZIGING EN BEZWAAR
2.1 U KUNT CONTACT OPNEMEN MET HET SECRETARIAAT VAN DE VERENIGING VIA E-MAIL AAN SVDESCHUTTERIJ@ZEELANDNET.NL VOOR:
a. meer informatie over de wijze waarop de Vereniging persoonsgegevens verwerkt; b. vragen naar aanleiding van deze Privacyverklaring;
2.2 U HEBT DE VOLGENDE RECHTEN:
a. Het recht van inzage; b. Het recht op rectificatie; c. Het recht op gegevenswissing; d. Het recht op beperking van de verwerking; e. Het recht op overdraagbaarheid van de gegevens; f. Het recht om een klacht in te dienen bij de Autoriteit Persoonsgegevens.
2.3 DE RECHTEN VERMELD IN § 2.2 A – E KUNT U UITOEFENEN DOOR CONTACT OP TE NEMEN MET DE VERENIGING ZOALS VERMELD IN § 2.1.
3. BEVEILIGING VAN UW GEGEVENS
3.1 DE VERENIGING ZAL UW GEGEVENS UITSLUITEND GEBRUIKEN VOOR DE IN DEZE PRIVACYVERKLARING GENOEMDE DOELEINDEN EN ZE NIET LANGER BEWAREN DAN NOODZAKELIJK.
3.2 DE VERENIGING ZAL ADEQUATE TECHNISCHE EN ORGANISATORISCHE MAATREGELEN TREFFEN OM UW GEGEVENS TE BEVEILIGEN.
4. DERDEN
4.1 DE VERENIGING ZAL UW GEGEVENS NIET AAN DERDEN, BUITEN KNSA VERBAND, VERSTREKKEN, TENZIJ U DAARVOOR UW UITDRUKKELIJKE TOESTEMMING HEBT GEGEVEN OF DE VERENIGING DAARTOE VERPLICHT IS OP GROND VAN DE WET OF EEN RECHTERLIJKE UITSPRAAK.

5. WIJZIGINGEN PRIVACYVERKLARING
5.1 HET KAN VOORKOMEN DAT DEZE VERKLARING IN DE TOEKOMST WORDT GEWIJZIGD. WIJ BEVELEN DAAROM AAN OM DEZE PRIVACYVERKLARING REGELMATIG TE BLIJVEN RAADPLEGEN.
Cookieverklaring Schietvereniging De Schutterij Laatst bijgewerkt: 26-Jan-2024 1. Inleiding Welkom op de website van Schietvereniging De Schutterij. Deze website maakt gebruik van cookies. In deze cookieverklaring leggen we uit wat cookies zijn, hoe we ze gebruiken en welke keuzes je hebt met betrekking tot het gebruik ervan. 2. Wat zijn cookies? Cookies zijn kleine tekstbestanden die op je apparaat worden opgeslagen wanneer je een website bezoekt. Ze worden breed gebruikt om websites effectiever te laten werken en om informatie te verstrekken aan de eigenaars van de site. 3. Welke cookies gebruiken wij? We gebruiken verschillende soorten cookies voor verschillende doeleinden:
  • Strikt noodzakelijke cookies: Deze cookies zijn essentieel om je in staat te stellen door de website te navigeren en de functies ervan te gebruiken.
  • Prestatiecookies: Deze cookies verzamelen informatie over hoe bezoekers de website gebruiken, zoals welke pagina's het meest worden bezocht. Deze informatie helpt ons de website te verbeteren.
  • Functionele cookies: Deze cookies stellen de website in staat om keuzes te onthouden die je maakt (zoals je gebruikersnaam, taal of de regio waarin je je bevindt) en bieden verbeterde, meer persoonlijke functies.
4. Cookiebeheer Je kunt het gebruik van cookies beheren of uitschakelen via je browserinstellingen. Houd er rekening mee dat het uitschakelen van cookies de functionaliteit van de website kan beïnvloeden. 5. Derden We kunnen ook cookies van derden gebruiken om geaggregeerde statistieken te verzamelen en de effectiviteit van onze advertenties te meten. 6. Wijzigingen in deze verklaring We behouden ons het recht voor om deze cookieverklaring op elk moment bij te werken. De meest recente versie zal altijd beschikbaar zijn op onze website. 7. Contactgegevens Als je vragen hebt over onze cookieverklaring, neem dan contact met ons op via svdeschutterij@gmail.com.
Save settings
Cookies settings